Chrániče sluchu

Ochranné pomůcky proti velkému hluku.

Sluchátka LA 3001

Obj.č. 45124-4

Stavební sluchátka, jedná se o velmi lehký, dielektrický, komfortní mušlový chránič.
Jeho hmotnost je 158g, tudíž je lehký a proto příjemný na nošení. Sluchátka Lasogard LA 3001 jsou určena na ochranu sluchu v hlučných výrobních podmínkách. Stavební sluchátka se nejčastěji  nakupují pro stavební řemesla, do průmyslové, strojírenské a zemědělské výroby.

Sluchátka OPTIME I

Obj.č. 45227

Pracovní sluchátka Peltor H510A Optime I jsou lehké a jednoduché mušlové chrániče sluchu, nabízí univerzální ochranu a díky velmi lehké hmotnosti poskytuje uživateli značné pohodlí. Představuje kombinaci nízkého profilu s vnitřní hloubkou, což mu dovoluje snadné spojení s dalšími ochrannými prostředky a zajištění pohodlí pro uši. Pracovní sluchátka H510A Optime I je volbou pro krátkou i delší pracovní činnost. Široká a pohodlná těsnicí dosedací linie je vyplněna jedinečnou kombinací kapaliny a pěny pro zajištění optimálního těsnění a zároveň nízkého tlaku v místě dotyku. Jsou ideální pro použití v průmyslovém prostředí se střední úrovní hluku, jako jsou dílny, klempírny a tiskárny, dále je také vhodný pro venkovní použití, například při sekání trávníku nebo ve spojení s aktivitami volného času.
Sluchátka PELTOR H510A-401-GU, OPTIME I s těsnícími polštářky, které jsou plněné pěnou a přes svoje jednoduché provedení odvádí sluchátka Peltor H510A výbornou službu. Můžou se s úspěchem použít v širokém spektru průmyslu.
Sluchátka Peltor H510A jsou vybavena hlavovým obloukem.

Sluchátka OPTIME II

Obj.č. 45230

Pracovní sluchátka Peltor OPTIME II, mušlový chránič sluchu, je vysoce účinný chránič sluchu, který byl vyvinut pro použití v extrémně hlučném prostředí. Ochranná sluchátka 3M jsou založena na technologii dvojitého pouzdra, která minimalizuje rezonanci v pouzdře držáku, což umožňuje maximální vysokofrekvenční útlum. Zvukové propojení mezi vnitřní hlasitostí a hlasitostí mezi pouzdry umožňuje maximální nízkofrekvenční útlum. Široká těsnící dosedací linie je vyplněna měkkou plastickou pěnou pro pohodlnější nošení a menší tlak v místě dotyku. Pracovní sluchátka Peltor OPTIME II, znamená pro uživatele účinnou ochranu a nejvyšší možné pohodlí.

Sluchátka OPTIME III

Obj.č. 45246


Sluchátka Peltor OPTIME III, mušlový chránič sluchu je vysoce účinný, který byl vyvinut pro použití v extrémně hlučném prostředí.
Ochranné sluchátka Peltor jsou založena na technologii dvojitého pouzdra, která minimalizuje rezonanci v pouzdře držáku, což umožňuje maximální vysokofrekvenční útlum. Zvukové propojení mezi vnitřní hlasitostí a hlasitostí mezi pouzdry umožňuje maximální nízkofrekvenční útlum.
Široká těsnící dosedací linie je vyplněna měkkou plastickou pěnou pro pohodlnější nošení a menší tlak v místě dotyku. Pracovní sluchátka H540A OPTIME III,
mušlový chránič sluchu, znamená pro uživatele účinnou ochranu a nejvyšší možné pohodlí.

Přejít nahoru